Torebka do zadań specjalnych !

Ulubionym a jakże niezbędnym dodatkiem w kobiecej garderobie jest bez dwóch zdań torebka. Służy nam nie tylko jako przechowalnia kluczyków, telefonów, kosmetyków. Czasem odgrywa pierwszoplanową rolę. Na tle minimalistycznej stylizacji gra pierwsze skrzypce. Duże torby typu shopper są niezastąpione dla kobiet pracujących, matek czy studentek. Możemy w nich pomieścić zarówno laptopy, książki jak i inne gadżety.

Praktycznym rozwiązaniem dla osób lubiącym nutkę oryginalności okaże się nasz totalny bestseller, czyli torebka na łańcuszku. Jest ona bardzo pojemna, praktyczna oraz oryginalna. Występuje w paru wariantach kolorystycznych oraz w wersji z eko skóry, a także ze skóry naturalnej. Torebka z łańcuszkiem zapinana jest na zamek błyskawiczny oraz posiada wiele przegródek w środku, co zapewni porządek. Może przyjąć formę casualową, oraz wizytową.

Właśnie za to ją uwielbiamy! Torebka do zadań specjalnych! Za dnia pojemna i praktyczna, wieczorem niezawodna kopertówka! Wystarczy że ,,złożysz ją na pół” i potraktujesz jako dużą kopertówkę.

Z czym się kojarzą torebki kopertówki

Torebki kopertówki kojarzą nam się głównie z małymi, lakierowanymi torebeczkami, które pomieszczą zaledwie błyszczyk. Teraz im większa kopertówka, tym jesteś bardziej w trendach. Idealnie współgra również w stylizacji z jeansami. Wielofunkcyjność tego modelu sprawia, że zostanie w Twojej szafie na wiele sezonów. Już Coco Chanel projektując słynny model 2.55 wiedziała, że kopertówki wieczorowe są mało praktyczne zarówno pod względem małej pojemności, jak i sezonowości. Słynny model na łańcuszku okazał się prawdziwym symbolem elegancji i szyku. Od tego czasu ten ozdobny element jakim jest łańcuszek, kojarzy się z klasą i ponadczasowością. Kobiety na całym świecie traktują ten model jako klasyk i jest traktowany jak kopertówka czarna.