Boho w wielkim mieście

Fanki stylu boho będą zachwycone naszą nową letnią kolekcją. Znajdziecie w niej m.in. sukienki w stylu boho i różne boho dodatki. Styl ten pokochały kobiety na całym świecie. Nic dziwnego! Lekkość tkanin, wyrazistość printów oraz wielka swoboda noszenia czynią go niezastąpionym, szczególnie latem. Styl boho od dawna inspirował ludzi kultury i sztuki. Wywodzi się on inspirujących i kreatywnych grup towarzystw żyjących według własnych zasad. Styl ten widoczny jest na ulicach Nowego Jorku, Paryża czy Wielkiej Brytanii, gdzie jego wielką fanką jest Kate Moss.

Sukienki w stylu boho są motywem przewodnim kolekcji takich domów mody jak Chloe czy Isabel Marant. Typowymi elementami kolekcji projektantów są długie boho sukienki, koszule z falbanami, denimowe katany, czy hipisowskie dodatki jak biżuteria.

Styl boho na festiwalach

Styl boho stał się bardzo popularny dzięki festiwalom. Do tej pory te wielkie eventy muzyczne były kojarzone głównie ze sceną kulturowo – muzyczną. Teraz festiwale to największe wybiegi mody na świecie, gdzie styl boho gra pierwsze skrzypce. Największym tego typu festiwalem na świecie jest Coachella, zrzeszająca boho girls z całego świata. Influencerki i blogerki wystylizowane w boho sukienki, kowbojki i kapelusze są nieodłącznym elementem festiwali i na stałe wpisały się w ich tradycję.

Inspirując się popkulturą, a nawet festiwalami muzycznymi, na stałe wprowadziliśmy do naszych kolekcji elementy stylu boho. Naszym ulubieńcem zeszłorocznego sezonu stała się biała sukienka boho Tulum w niebieskie kwiaty. Oversize’owy model z rękawami typu off shoulder podbiły Wasze serca od razu. Kolejny Wasz bestseller to sukienka boho koronka!

W tym sezonie pragniemy Was zarazić stylem boho!