Twój koszyk jest pusty.

Procedura zwrotu towaru

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotnego, który znajduje się poniżej i dołączenie go do paczki.
Paczkę należy wysłać na adres: LASARTA Sonia Kopańska ul. FINANSOWA 100 M 5 , 93-420 ŁÓDŹ tel. 536 741 123 tylko w oryginalnym opakowaniu LASARTA, bądź w innym kartonie wraz z dołączonym rachunkiem i formularzem.

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu internetowego umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, 34 oraz 35 ustawy o prawach konsumenta, składając odpowiednie oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia przed terminem

Informujemy, iż nie potwierdzamy przez nas odbioru paczek zwrotnych

Z tytułu odstąpienia od umowy i zwrotu towaru, sprzedający ma 14 dni na przelew bankowy

Dołącz do naszego newslettera!
Zyskaj informacje o nowościach i promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Lasarta Sonia Kopańska.