Zamszowa Pleciona torebka

399,00 

Bambusowy kosz, czarna torebka na łańcuszku i wiele więcej

Żadna z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez jej towarzystwa, a każda traktuje ją jako niezbędne uzupełnienie kreacji. Jakimi kryteriami kierują się kobiety przy zakupie idealnej torby? Na pewno jednym z decydujących czynników jest jej fason.

Torba typu shopper z prawdziwej skóry, a może czarna torebka z eko skóry? Wybór należy do Ciebie!

Kształt torebki to bardzo indywidualna sprawa. Jedne z nas wolą większą i bardziej pojemną, jaką jest np. torebka typu shopper wykonana ze skóry. Inne wybiorą poręczną kopertówkę. Świadoma kobieta podąża za najnowszymi wzorami, śledzi bieżące trendy. W tym sezonie na topie zdecydowanie pozostają torebki damskie skórzane. Naszą propozycją jest niezwykle pojemna i wygodna czarna torebka na łańcuszku. Jej atutem jest niespotykana funkcjonalność. Można ją nosić zarówno na ramieniu, jak i jako kopertówkę. Czarna torebka to klasyk, który będzie pasować do każdej stylizacji.

Wyjątkowe torebki z eko skóry w atrakcyjnych cenach

W przygotowanym asortymencie znajdziesz m.in. bambusowe kosze, szeroki wybór czarnych torebek wykonanych z eko skóry, torebki na łańcuszku, torby typu shopper ze skóry i wiele więcej. Gorąco zapraszamy do zakupów, z naszymi torebkami stworzysz niepowtarzalne kreacje, które sprawdzą się doskonale zarówno podczas codziennych spacerów, biznesowych spotkań, jak i eleganckich bankietów.